“Ons feest” b.g.v. het 10 jarig bestaan van DynamicTennis Maasgouw

“Ons feest” b.g.v. het 10 jarig bestaan van DynamicTennis Maasgouw

Zondag 18 maart 2018 was het zover! Deze dag hebben wij het 10 jarig bestaan van onze club gevierd.

Gezamenlijk vertrokken wij met de bus richting Valkenswaard naar Inspiration Point . Enkele leden reden met eigen vervoer.

DSC 0008 (Large)DSC 0003 (Large)

DSC 0006 (Large)DSC 0009 (Large)

Helaas waren er ook een paar afmeldingen i.v.m. ziekte. Jammer dat zij er niet bij aanwezig konden zijn.

DSC 0011 (Large)DSC 0013 (Large)

In Valkenswaard aangekomen, werden wij hartelijk ontvangen door de crew van Inspiration Point en werden naar onze tafels begeleid, waar we alvast van een drankje konden genieten. Toen ook alle andere gasten aanwezig waren werden we van harte welkom geheten en kon de show beginnen.

DSC 0018 (Large)

DSC 0014 (Large)   kopie

Inspiration Point Crew 2

Terwijl wij allen konden genieten van een heerlijk bordje soep en daarna van een uitgebreid vis- en vleesbuffet en andere lekkernijen werden er allerlei liedjes ten gehore gebracht.

DSC 0020 (Large)DSC 0021 (Large)

DSC 0022 (Large)DSC 0023 (Large)

DSC 0024 (Large)DSC 0025 (Large)

DSC 0037 (Large)DSC 0039 (Large)

DSC 0040 (Large)DSC 0041 (Large)

Na het eten kon het feest echt beginnen. Er werd gelachen en gezongen. Ook werden we goed in beweging gehouden en er werd door menigeen volop gedanst. Ik wist trouwens niet dat er bij onze club zoveel danstalenten zaten. Er werd flink met de beentjes en heupen gezwaaid. Er was zelfs iemand die een handkus toegeworpen kreeg als dank voor zijn dansje. Geweldig toch!

 DSC 0068 (Large)DSC 0091 (Large)

DSC 0092 (Large)

DSC 0105 (Large)   kopieDSC 0139 (Large)   kopie

DSC 0144 (Large)   kopieDSC 0154 (Large)   kopie

De hele avond werden er grappen uitgehaald en stonden mensen soms op tafels en stoelen. De crew deed haar uiterste best om het iedereen naar de zin te maken.

DSC 0099 (Large)DSC 0109 (Large)

DSC 0134 (Large)DSC 0158 (Large)

Tegen het einde van de show was er nog een terechte verrassing voor de oprichtster van onze club - Nel Swinkels -, en voor een aantal mensen die er vanaf het eerste uur bij waren met name Piet, Christa, Huub en onze voorzitter Geert. Zij werden het podium opgehaald en nog eens extra in het zonnetje gezet en door iedereen toegezongen.

DSC 0169 (Large)DSC 0172 (Large)

Voordat we aan de terugweg begonnen werd er eerst nog een groepsfoto gemaakt. 

 Inspiration Point groepsfoto bewerkt

Op de terugweg hing er een gezellige sfeer in de bus. Er werd lekker nagepraat over de avond en alvorens de eerste mensen de bus verlieten nam onze voorzitter Geert nog even het woord. Hij vertelde dat hij door de archieven had gebladerd en er achter was gekomen dat onze club op 1 dag na precies 10 jaar bestond. Namelijk vanaf 19 maart 2008, dus deze feestavond was niet slecht getimed.  

Inspiration Point Crew

Vervolgens werden er nog woorden van dank uitgesproken en werd er (met de pet van Har Houben) rondgegaan voor onze chauffeur. 

Al met al denk ik dat wij kunnen terug blikken op een geslaagd feest en kunnen we trots zijn op onze vereniging. Rest mij alleen nog een woord van dank aan onze fotograaf Har Houben en wens ik iedereen veel liefs en groetjes toe.                                                                  

Annemie Neelen